Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Spotkanie informacyjne w Krościenku Wyżnym Drukuj

W dniu 31 stycznia 2011 r. (poniedziałek) o godz 13.00 w sali narad Urzędu Gminy Krościenko-Wyżne podczas IV Sesji Rady Gminy Krościenko-Wyżne odbędzie się kolejne spotkanie informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. Spotkanie będzie dotyczyć zbliżającego się naboru na działanie "małe projekty". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 
Łatwiej o pieniądze dla rolników Drukuj

Jeszcze tydzień na składanie wniosków na modernizację gospodarstw rolnych. Unijny program m.in. premiuje współpracę kilku gospodarzy.

Do 28 stycznia rolnicy mogą składać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wnioski o przyznanie dotacji na modernizację gospodarstw rolnych. Kolejek przez Agencją jednak nie ma, bo o przyznaniu pieniędzy nie będzie decydowała kolejność składania wniosków lecz liczba punktów, które uzyskał

Więcej…
 
Nasze lokalne potrawy zostały nagrodzone Drukuj

Trzecie miejsce zajęła Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania podczas odbywającego się pod koniec ubiegłego roku „Konkursu bożonarodzeniowego”. Komisji przypadły do gustu tradycyjne potrawy z naszego terenu.

Tym razem Czarnorzecko-Strzyżowską LGD reprezentowały dwa koła gospodyń wiejskich: z Żarnowej oraz Wysokiej Strzyżowskiej. W finale konkursu, organizowanego przez Urząd Marszałkowski, znalazło się w sumie 18 grup, które prezentowały stoły wigilijne z tradycyjnymi

Więcej…
 
Priorytety Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi na rok 2011 Drukuj

12 stycznia odbyła się konferencja prasowa ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego, w której uczestniczył także prezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Tomasz Kołodziej. Głównymi tematami były priorytety MRiRW na 2011, nasz udział w targach „Zielony Tydzień” w Berlinie, realizacja płatności bezpośrednich oraz nabory wniosków w ramach działań PROW 2007-2013.

Więcej…
 
Konkurs Polska Wieś - III edycja Drukuj

Szanowni Państwo,


Jest nam miło poinformować, że dnia 13 grudnia 2010 roku Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa ogłosiła III edycję konkursu na prace dotyczące polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich pod nazwą „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Konkurs został objęty patronatem honorowym Polskiego Komitetu ds. UNESCO.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia31323334353637następnaostatnia »

Strona 33 z 37
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama