Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Lucjan Kuźniar uczestniczył w spotkaniu dotyczącym rozwoju obszarów wiejskich Drukuj

10 marca 2011 roku w Kamieniu Śląskim (woj. opolskie) odbyło się spotkanie członków zarządów województw odpowiedzialnych za Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. W spotkaniu wzięli udział m.in.: Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Tomasz Siemoniak oraz Wojewoda Opolski Ryszard Wilczyński.
W trakcie spotkania zaprezentowano wyniki uzyskane przez województwa, które realizują regionalne programy

Więcej…
 
Spotkanie informacyjne w Wojaszówce Drukuj

W dniu 18 marca 2011 r. o godz. 11.00 w Sali Narad - Urzędu Gminy w Wojaszówce odbędzie się spotkanie informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. Spotkanie będzie dotyczyć zbliżającego się naboru na działanie "małe projekty". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 
Spotkanie informacyjne we Wiśniowej Drukuj

W dniu 23 lutego 2011 r. (środa) o godz. 11.00 w Sali Widowiskowej -GOK we Wiśniowej odbędzie się spotkanie informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. Spotkanie będzie dotyczyć zbliżającego się naboru na działanie "małe projekty". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 
Polska pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich Drukuj

Rozpoczęła się IV edycja Konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego „Polska pięknieje – 7 cudów Funduszy Europejskich”, w którym wybrane zostaną najlepsze przedsięwzięcia turystyczne, kulturalne i rewitalizacyjne współfinansowane z Funduszy Europejskich.

Nagrody przyznane będą w siedmiu kategoriach:

Więcej…
 
Spotkanie informacyjne w Korczynie Drukuj

W dniu 18 lutego 2011 r. o godz. 11.00 w Sali Narad - Dom Strażaka w Korczynie przy ul. Szczepaniaka 2 odbędzie się spotkanie informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. Spotkanie będzie dotyczyć zbliżającego się naboru na działanie "małe projekty". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 
« pierwszapoprzednia313233343536373839następnaostatnia »

Strona 33 z 39
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama