Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Spotkanie informacyjne w Korczynie Drukuj

W dniu 18 lutego 2011 r. o godz. 11.00 w Sali Narad - Dom Strażaka w Korczynie przy ul. Szczepaniaka 2 odbędzie się spotkanie informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. Spotkanie będzie dotyczyć zbliżającego się naboru na działanie "małe projekty". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 
Odbyło się kolejne Walne Zgromadzenie Członków Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD Drukuj

W dniu 14 lutego 2011 roku w DK "Sokół" w Strzyżowie odbyło się Walne Zebranie Członków Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD. W posiedzeniu wzięło udział 54 członków Stowarzyszenia, co stanowi zdecdydowaną większość całkowitej liczby członków (73).

Najważniejsze punkty obrad dotyczyły:

Więcej…
 
Spotkania informacyjne we Frysztaku i Strzyżowie Drukuj

Dnia 15 lutego 2011 r. (wtorek) odbędą się dwa spotkania informacyjne Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania. O godz. 12.00 w sali narad Urzędu Gminy we Frysztaku oraz o godz. 14.00 w świetlicy Ochotniczej Straży Pożarnej w Strzyżowie (ul. Daszyńskiego 2, I piętro). Spotkania będą dotyczyć zbliżającego się naboru na działanie "małe projekty". Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 
Walne Zebranie Członków Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD Drukuj

Zarząd Stowarzyszenia uprzejmie informuje, że na podstawie §17 Statutu  Czarnorzecko- Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania – zwołuje WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW, które odbędzie się w dniu 14 lutego 2011 roku, tj. poniedziałek o godz. 14.00 w Sali narad II piętro Domu Kultury „Sokół” w Strzyżowie, ul. Mostowa 2.

Więcej…
 
Ogłoszenie o naborze pracownika Drukuj

Zarząd Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania ogłasza nabór kandydatów na stanowisko STARSZY REFERENT. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w Biurze Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD na ul. Przecławczyka 5 pok. 29 do 15.02.2011 r. Ogłoszenie o naborze znajdą Państwo TUTAJ

 
« pierwszapoprzednia3132333435363738następnaostatnia »

Strona 33 z 38
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama