Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
ARiMR nabór wniosków "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" Drukuj

 

 

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór na działanie "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej" który zacznie się dnia 24 sierpnia 2010 roku. Maksymalna wysokość pomocy to 100 tyś złotych (refundacja 50% poniesionych kosztów kwalifikowanych). Więcej informacji na stronie internetowej ARiMR, lub na naszej stronie w zakładce PROW 2007-2013 - różnicowanie, jak również w biurze Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD.

 
KONKURS „PRZYJAZNA WIEŚ” Drukuj

 

 

KRAJOWA SIEĆ OBSZARÓW WIEJSKICH OGŁASZA KONKURS „PRZYJAZNA WIEŚ” na najlepszy projekt w zakresie infrastruktury realizowany na terenach wiejskich przy wsparciu środków unijnych.

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich beneficjentów, którzy zrealizowali projekty wspierające rozbudowę infrastruktury technicznej lub społecznej na obszarach wiejskich województwa podkarpackiego, współfinansowane z Funduszy Europejskich.

Więcej…
 
Lista rankingowa wniosków naboru "Odnowa i rozwój wsi" Drukuj

 

 

Dnia 21 i 23 lipca 2010 r. Rada Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania dokonała oceny złożonych w dniach 07 czerwca do 06 lipca 2010 wniosków na działanie "Odnowa i rozwój wsi". Lista ocenionych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
Zakończono nabór na działanie "Odnowa i rozwój wsi" Drukuj

 

 

Dnia 06 Lipca 2010 r. zakończony został nabór na działanie "Odnow i rozwój wsi". Lista złożonych projektów znajduje się poniżej.

LISTA PROJEKTÓW

 
Do 300 tyś na utworzenie lub rozwój przedsiębiorstwa Drukuj

 

 

Agencja Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa ogłasza nabór na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Maksymalna wysokość pomocy to nawet 300 tyś złotych (refundacja 50% poniesionych kosztów). Więcej informacji w załączonej ulotce, na naszej stronie w zakładce PROW 2007-2013 - mikroprzedsiębiorstwa, jak również w biurze Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD.

 
« pierwszapoprzednia31323334353637383940następnaostatnia »

Strona 39 z 41
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama