Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Majowy piknik z "LGD od kuchni" Drukuj

W pierwszy majowy weekend zapraszamy do Strzyżowa na Piknik kulinarny "Dawnych wypieków smak" podczas, którego odbędzie się Prezentacja Potraw Tradycyjnych "LGD od kuchni". Oprócz degustacji starodawnych wypieków będzie można zasmakować różnego rodzaju pierogów oraz innych smakołyków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu LGD. W trakcie imprezy rozdanie nagród w Konkursie "Liderzy Lokalnych Społeczności".

 
Konkurs „Liderzy Lokalnych Społeczności” Drukuj

Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania ogłasza Konkurs „Liderzy Lokalnych Społeczności W Konkursie mogą wziąć udział: organizacje pozarządowe (stowarzyszenia i fundacje) ,grupy nieformalne (np. koła gospodyń wiejskich, kluby seniora i sołectwa)mające siedzibę, filię, bądź prowadzące działalność na terenie gmin Strzyżów, Wiśniowa, Frysztak, Wojaszówka, Korczyna, Krościenko Wyżne. Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz więcej informacji można uzyskać:

Więcej…
 
Najnowsza publikacja LGD w wersji elektronicznej Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD dotyczącą tradycyjnych przepisów  kulinarnych KGW z obszaru Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD. Plik o wielkości 3,6 MB do pobrania TUTAJ

Więcej…
 
Nabór wniosków na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" - WYNIKI Drukuj

Lista wniosków wybranych i nie wybranych do przyznania pomocy w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" w naborze prowadzonym w dniach 12 - 29 sierpień 2014 r. do pobrania TUTAJ (plik )

 
Wnioski złożone w naborze na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" ocenione przez Radę Drukuj

Dnia  9 września 2014 r. Rada Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD dokonała oceny złożonych w naborze w dniach 12 - 29 sierpień 2014 r. wniosków o przyznanie pomocy na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Lista rankingowa znajduje się TUTAJ (plik .pdf)

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 9 z 34

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama