Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Posiedzenie Rady Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD Drukuj

Na podstawie § 20 p.3 Statutu Stowarzyszenia Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania oraz §10 Regulaminu Rady Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania zwołuję posiedzenie Rady Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania, które odbędzie się w dniu 9 wrzesień 2014 roku (tj. wtorek) o godz. 12.00

Więcej…
 
Nabór na działanie Odnow i rozwój wsi - WYNIKI Drukuj

Lista wniosków wybranych do przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" w naborze   prowadzonym w dniach 14 lipiec - 4 sierpień 2014 r. do pobrania TUTAJ (plik )

 
Zakończono nabór wniosków na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" Drukuj

W dniu 29 sierpnia 2014 r. Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania zakończyła nabór wniosków na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Lista złożonych wniosków znajduje się TUTAJ (plik )

 
Drukuj

Nabór wniosków o przyznanie pomocy w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich w zakresie operacji, które odpowiadają warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw”

  1. Ogłoszenie o naborze (plik w formacie )
  2. Termin składania wniosków: 12 - 29 sierpień 2014 r.
Więcej…
 
Zapraszamy do udziału w projekcie "Równi na rynku pracy" Drukuj

Podkarpacka Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy zaprasza młodzież w wieku 18-24 lata do udziału
w projekcie „Równi na rynku pracy” w ramach programu „Gwarancje dla młodzieży” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Jeżeli masz więcej niż 18 lat i mniej niż 25, nie masz pracy, nie uczysz się i nie szkolisz, nie masz również kwalifikacji zawodowych albo są one nieodpowiednie, koniecznie weź udział w projekcie:

„RÓWNI NA RYNKU PRACY”

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 34

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama