Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Projekt „OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ – YEI” Drukuj

Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie
Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Strzyżowie
ZAPRASZAJĄ DO UCZESTNICTWA W PROJEKCIE „OBUDŹ SWÓJ POTENCJAŁ – YEI”
Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub niepracujących w wieku 18-24, nieuczących się i nie szkolących oraz zamieszkujących teren województwa podkarpackiego
W ramach projektu uczestnikom oferujemy:

Więcej…
 
Targi pracy w Strzyżowie Drukuj

Podkarpacka Wojewódzka Komenda OHP w Rzeszowie, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP w Strzyżowie, Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie, Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie zapraszają na TARGI PRACY w dniu 15 marca 2016  godzinach 10 00 - 1300

Miejsce targów: Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie, ul. Mickiewicza 11

Hala gimnastyczna budynek C

Więcej…
 
Targi produktów lokalnych ponownie na Rynku w Strzyżowie Drukuj

W związku z dużym zainteresowaniem Tragami produktów lokalnych, które odwiedziło w ubiegłym roku blisko 3 tys. osób, władze Gminy podjęły decyzję o wpisaniu wydarzenia na stałe do kalendarza imprez.

Podobnie jak w zeszłym roku Targi odbędą się na Rynku w Strzyżowie w niedzielę palmową, tj. 20 marca 2016 r. Gośćmi specjalnymi Targów będą tym razem producenci lokalni z Ukrainy.

Więcej…
 
Drukuj


Więcej…
 
Konkurs grantowy "Motyw Podkarpacia" Drukuj

Fundacja Karpacka – Polska ogłosiła konkurs na wzór regionalny pt. „Motyw z Podkarpacia”, którego celem jest zainteresowanie projektantów, grafików, twórców oraz rzemieślników do czerpania inspiracji z lokalnego dziedzictwa, zarówno historycznego, etnograficznego, jak i przyrodniczego obszarów górskich jak i podgórskich województwa podkarpackiego oraz promocja tak zebranego zespołu motywów. Adresatami konkursu są lokalni twórcy, rzemieślnicy, absolwenci i studenci m.in. grafiki, wzornictwa oraz wszyscy mogący zaprezentować swoje dzieła w postaci grafik cyfrowych lub rękodzieła.

Do konkursu mogą zgłaszać się osoby fizyczne powyżej 18 roku życia, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, niezależnie od miejsca zamieszkania. Termin składania prac mija 24 lutego 2016 r. o godz. 23.59. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1 500 zł netto, natomiast osoba wyróżniona 500,00 zł netto.

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 38
Reklama

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama