Wiśniowa Frysztak Korczyna Krościenko Wyżne Strzyżów Wojaszówka
Najnowsza publikacja LGD w wersji elektronicznej Drukuj

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą publikacją Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD dotyczącą tradycyjnych przepisów  kulinarnych KGW z obszaru Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD. Plik o wielkości 3,6 MB do pobrania TUTAJ

Więcej…
 
Nabór wniosków na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" - WYNIKI Drukuj

Lista wniosków wybranych i nie wybranych do przyznania pomocy w ramach działania "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" w naborze prowadzonym w dniach 12 - 29 sierpień 2014 r. do pobrania TUTAJ (plik )

 
Wnioski złożone w naborze na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" ocenione przez Radę Drukuj

Dnia  9 września 2014 r. Rada Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD dokonała oceny złożonych w naborze w dniach 12 - 29 sierpień 2014 r. wniosków o przyznanie pomocy na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw". Lista rankingowa znajduje się TUTAJ (plik .pdf)

 
Posiedzenie Rady Czarnorzecko-Strzyżowskiej LGD Drukuj

Na podstawie § 20 p.3 Statutu Stowarzyszenia Czarnorzecko-Strzyżowska Lokalna Grupa Działania oraz §10 Regulaminu Rady Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania zwołuję posiedzenie Rady Czarnorzecko-Strzyżowskiej Lokalnej Grupy Działania, które odbędzie się w dniu 9 wrzesień 2014 roku (tj. wtorek) o godz. 12.00

Więcej…
 
Nabór na działanie Odnow i rozwój wsi - WYNIKI Drukuj

Lista wniosków wybranych do przyznania pomocy w ramach działania "Odnowa i rozwój wsi" w naborze   prowadzonym w dniach 14 lipiec - 4 sierpień 2014 r. do pobrania TUTAJ (plik )

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 10 z 34

Kontakt

Reklama
Reklama
Reklama

Multimedia

Reklama

Polecane strony

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama